lighting89 hozzászólása:

Felkeltem az első harmad felénél, 1-0ra ment a Wings, gyorsan felébredeztem,(bár még a harmad végéig a tvre rászállo legyet néha korongnak néztem) gépet inkább nem kapcsoltam be, nem is tudtam volna mert mikor meccs ment lekötött, mikor szünet volt meg ettem és ittam, egészen addig láttam reményt, egy hosszabitásra, amig az a szerencsétlen gól nem volt mikor MAF rá akart dölni a korongra. Utánna nagyon elkeseredetten néztem a meccset, de az utolso percekben már összekulcsoltam a kezemet és térdelve néztem a tv-t. PP gól, Gonchar ellövi, Hossa a gólszerző, az utolso perceket meg mindenki látta ,h milyen izgalmas volt. Sajnálom ,h nem tudtunk egy hosszabitást kiharcolni és ütni egy győztest gólt.Ezután lefeküdtem, nem tudtam aludni...csak forgolodtam az ágyban...

A csapatnak nagy gratula, nagyon szép ez az idei szezon, nagyon köszönöm nekik, nekem ez volt eddigi életem(2003-2004óta nézek NHLmeccseket) legszebb szezonja.Sajnálom ,h jövöre kicsit szét lesz szedve a csapat, de akkor is: Let's Go Pens!

Ma hajnalban megfogalmazodott bennem pár gondolat, h most beolvasok a kedves kommentátoroknak, meg azoknak a kedves forumozoknak akik most nevetnek a háttérbe ,h ők megmondtak, és semmik vagyunk, de mikor felkeltem arra jutottam ,h semmi értelme. Kelet bajnokai vagyunk, és tudom, lehet azt mondani ,h csak a gyöztest jegyzik meg, nekem akkor is örökre emlékezetes marad ez az év...

És végülis, gratulálok a Wingsnek, megérdemelten nyerték meg a kupát, jól játszottak, és tényleg nagyon összevannak rakva. Drake tényleg megérdemelte már.